Fit Apetit.

Postaw na pyszne posiłki, które przygotowujemy z pasją i starannością!

Standard

Veggie

Vegetarian

Slimfit

No Fish

Low Carb

Dairy Free

Perfect Match

Dla mam karmiących

Gluten&Dairy Free

Dla kobiet
w ciązy

Keto Power

Pescovegetarian

Najlepsza dieta pudełkowa Wrocław od FitApetit

Boisz się, że jest już za późno na zmiany? Wręcz przeciwnie! Jeśli chodzi o odpowiednie roszady, to zawsze warto je wprowadzać. Nieważne, czy masz zatem 20, 30, 40, 50, czy 60 lat lub więcej… Dlaczego coraz więcej osób decyduje się jednak na nasz catering we Wrocławiu Fit Apetit? O tym dowiesz się z dzisiejszego artykułu.

W jaki sposób można zamawiać nasz catering dietetyczny Wrocław?

Catering dietetyczny we Wrocławiu w Fit Apetit jest różnorodny. Dla klientów to zaś bardzo ważna zaleta. Jeśli zastanawiasz się, co możesz zamówić, to… już nie musisz. Oferujemy takie rozwiązania, jak: Dieta Standard, Dieta Veggie, Dieta Slimfit, Dieta Gluten&Dairy Free, Dieta Vegan, Dieta Dairy Free, Dieta No Fish, Dieta Vegetarian, Dieta Pescovegetarian, Dieta Low Carb, Dieta Sport, Dieta Dla mam karmiących, Dieta Dla kobiet w ciąży, Dieta Keto Power i Dieta Perfect Match.

Przed złożeniem zamówienia warto dopasować dietę pudełkową we Wrocławiu do siebie. Jak? Zaraz się tego dowiesz. Wiele osób chwali nas również za uniwersalność pod kątem zamawiania diet pudełkowych. Wszak w Fit Apetit możesz to zrobić korzystając nie z jednej, czy dwóch metod, a z kilku. Jakie opcje są do Twojej dyspozycji? Jeżeli już zdecydujesz się na odpowiednią dietę pudełkową, to możesz ją zamówić np. bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Wystarczy tylko wejść na https://www.fitapetit.com.pl/, a potem kliknąć w przycisk „Zamów dietę”. Cały proces jest niesamowicie intuicyjny. Jak jeszcze można zamawiać oferowane przez nas diety? W naszej mobilnej aplikacji Fit Choice, poprzez kontakt telefoniczny albo mailowo.

Dobrze dopasowana dieta pudełkowa Wrocław to skarb. O co tutaj chodzi?

Pamiętaj o właściwej kolejności. Czyli najpierw zdecyduj się na odpowiednie usługi cateringowe, a dopiero później je zamawiaj. Co to znaczy, że dieta pudełkowa we Wrocławiu jest optymalna? To takie rozwiązanie, które jest perfekcyjnie dopasowane do klienta, jego potrzeb i celu. W Fit Apetit selekcja odpowiedniego cateringu odbywa się naprawdę szybko i sprawnie. Zainteresowani usługobiorcy mogą skorzystać z kalkulatora kalorii. W takim celu, aby np. poznać zapotrzebowanie na kalorie.

Później warto jeszcze skontaktować się z naszym profesjonalnym teamem dietetyków. Jak? Telefonicznie lub pisemnie. Po co? Aby krok po kroku opisać np. swój wiek, częstotliwość ćwiczeń, rodzaj wykonywanej pracy, czy swoje największe marzenie związane z tym tematem. Nasz team przeanalizuje podane informacje, a później zaproponuje Ci idealne rozwiązania. Dieta musi być zaś dopasowana do wielu aspektów. Nie można np. zdecydować się na to samo, co np. stosuje koleżanka. Nawet jeśli jej to bardzo pomaga. Pamiętaj, że każdy przypadek jest indywidualny! Dlatego właśnie dobrze byłoby skorzystać zarówno z kalkulatora kalorii, jak i indywidualnej konsultacji dietetycznej.

Jak działa Program Lojalnościowy wymyślony przez catering Wrocław Fit Apetit?

Bardzo dobrze. Inaczej nie cieszyłby się on aż tak dużym zainteresowaniem. Warto zaznaczyć, że Program Lojalnościowy pozwala zaś płacić o wiele mniej za swoje cateringi dietetyczne. Jak to jest możliwe? Na pewno najbardziej nagradzani są stali, aktywni użytkownicy.

Idea działania Programu Lojalnościowego opiera się na wykonywaniu pewnych zadań i zdobywaniu za to punktów. Są to tak zwane Fitcoiny. Potem możesz je wymieniać i płacić mniej za swoje zamówienia. Jakie czynności są nagradzane? To m.in. złożenie zamówienia na catering dietetyczny Wrocław. Na co można tutaj liczyć? Za każde wydane 60 PLN (w naszej aplikacji Fit choice) otrzymasz 0,5 punktu do Twojej skarbonki. Oczka zbiera się również za ocenianie jadłospisów. W jaki sposób? Każdy oceniony dzień – naszego cateringu dietetycznego we Wrocławiu – to 1 punkt. Fitcoiny możesz również inkasować za polecanie Fit Apetit znajomym. Oczywiście, najlepiej to robić wtedy, jak już przekonasz się na własnej skórze, że można nam zaufać. Jak można tutaj zdobywać punkty? Udostępnij swój indywidualny kod rabatowy i zgarniaj oczka za jego wykorzystanie! Za każde wydane 60 PLN (przez Twojego znajomego) otrzymasz 1 punkt do skarbonki. To nie koniec. Oczka możesz również zainkasować za wyrażenie zgód marketingowych.

Wybór menu jest coraz popularniejszą funkcją!

Nasza firma cateringowa we Wrocławiu oferuje profesjonalne usługi. Wiele osób zaznacza, że serwowane posiłki smakują tak, jak w drogich restauracjach. To jednak nie wszystko. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby klienci mogli samodzielnie wybierać dania, które znajdą się w ich jadłospisach. Opcji jest zaś bardzo dużo. Sporo zależy tutaj od rodzaju pakietu. W przypadku wariantu FIT klient może wybierać z 15 dań. Opcja PRO daje jeszcze więcej możliwości. W końcu można wybierać aż z 25 posiłków. Dzięki takim funkcjom to Ty decydujesz, co będziesz jeść. Nie ma zatem opcji, aby w menu znalazły się potrawy, za którymi np. nie za bardzo przepadasz.

Na zmiany (szczególnie te dobre) nigdy nie jest za późno. Jeśli możemy Ci jakoś pomoc, to serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasze Biuro Obsługi Klienta działa od poniedziałku do soboty. Dowiedz się więcej np. na temat diet pudełkowych we Wrocławiu, czy sposobów ich zamawiania.


Aplikacja mobilna
Wybór należy do Ciebie FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.
Kalkulator bmi
Kalkulator kalorii