Dieta Veggie

Dla miłośników diety roślinnej przygotowaliśmy plan żywieniowy Dieta Veggie. Jeśli więc również na co dzień nie jesz mięsa, to wskazana dieta pudełkowa bez wątpienia spełni Twoje oczekiwania. W codziennym menu znajdziesz najważniejsze składniki odżywcze, wpływające na prawidłowe funkcjonowanie Twojego organizmu.

Wegański catering dietetyczny składa się głównie z warzyw i owoców, czyli istotnego źródła witamin, minerałów oraz błonnika. Regularne spożywanie posiłków z takiego planu dietetycznego pozytywnie wpływa na metabolizm oraz zmniejsza ryzyko rozwijania się chorób nowotworowych. Jednym z najważniejszych efektów jest również oczyszczanie organizmu. Jest to typ diety zalecany diabetykom oraz osobom zmagającym się z chorobami serca. Kiedy więc sam znajdujesz się w tej grupie, to sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Codziennie 10 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 2500 kcal

Cena od: 49zł

Dieta Veggie pozwala na dopasowanie posiłków również z Diety Standard. Każdego dnia można decydować się na potrawy z kompletu 10 potraw z pakietu Basic, gdzie przedział kalorii wynosi od 1000 do 2500 kcal. Każdego dnia otrzymujesz od nas: śniadanie,
drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.