Dieta Perfect Match

Dieta Perfect Match jest dietą przygotowaną bardzo starannie. To nasz autorski pomysł, zawierający jadłospisy z najlepiej ocenianych przez naszych klientów dań, z każdej propozycji w ofercie.

Osoby, które cenią zdrowy styl życia i wiedzą o tym, że optymalna dieta wpływa na nich pozytywnie, jednak nie mają na co dzień czasu na to, żeby przygotować sobie konkretne dania to grupa, która najbardziej będzie zadowolona z tej propozycji żywieniowej.

Perfect Match daje im gwarancję, że każdego dnia dostaną od nas zdrowe, smaczne oraz sycące potrawy, bazujące na świeżych oraz sezonowych produktach. Będą to zarówno znane, jak i bardziej oryginalne pomysły, wobec czego każdy będzie mieć okazję do znalezienia tego, co zaspokoi jego kubki smakowe.

Dieta dostępna w pakiecie PRO - codziennie 35 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 66zł

Perfect Match to okazja codziennego doboru spośród 35 dań z pakietów FIT, Basic oraz PRO. Ich zakres kaloryczny wynosi od 1000 do 4000 kalorii. Codzienne menu to pięć posiłków: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja. Nie stosujemy konserwantów oraz żywności przetworzonej. W Perfect Match otrzymujesz od nas pełnowartościowe i różnorodne posiłki.