Dieta Dla kobiet w ciązy

Oferta cateringowa dla kobiet w ciąży to jedna z dokładniej opracowanych przez nas diet, ponieważ wiemy o tym, że przyszła mama powinna zdrowo się odżywiać, nie tylko z uwagi na nią samą, ale również z uwagi na płód. Dzięki optymalnie zbilansowanym posiłkom, bazujących na świeżych produktach dziecko może prawidłowo się rozwijać.

Kobiety ciężarne, które przygotowują nasz catering dietetyczny mogą spożywać: produkty zbożowe, mleko, przetwory mleczne, warzywa, owoce, mięso, jaja, ryby oraz zdrowe tłuszcze. Tak dopasowane menu pozwala im nie tylko cieszyć się dobrą formą w czasie ciąży, ale również umożliwia szybsze odzyskanie sił po porodzie, równocześnie pozwalając na powrót do formy sprzed okresu ciąży.

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta dla kobiet w ciązy dostępna w pakiecie PRO - codziennie 35 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1800 - 2500 kcal

Cena od: 66zł

Potrawy przygotowujemy zawsze dla każdej klientki indywidualnie, zwracając uwagę na to, w którym aktualnie jest ona trymestrze ciąży. Są wobec tego one dopasowane do etapu rozwoju płodu. Dania są różnorodne i wolne od szkodliwych substancji. 

Dieta pudełkowa dla przyszłych mam pozwala na dobór z 35 dań z pakietów FIT, Basic oraz PRO. Ich zakres kaloryczny to od 1800 do 2500 kalorii. Każdego dnia kobieta ciężarna dostaje menu obejmujące: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.