Dieta Standard

Dieta Standard jest dietą, którą przygotowaliśmy dla klientów, którzy chcą prowadzić zdrowy styl życia, natomiast nie mają uwzględnionych żadnych ograniczeń żywieniowych. Znajdujesz się w grupie osób chcących jeść na co dzień optymalnie zbilansowane posiłki? Ten plan dietetyczny z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Proponujemy doskonale znane dania w wersji zdrowej, smacznej i na pewno nie monotonnej. Jest to opcja fit, obejmująca klasyczną, dietetyczną kuchnię, umożliwiającą poprawę ogólnej kondycji zdrowotnej oraz o wiele lepsze samopoczucie. W ramach tego pakietu dania przygotowane są z produktów spożywczych ogólnodostępnych, takich jak: owoce, warzywa, mięsa, ryby, jaja, kasze, mąki, makarony oraz zdrowe tłuszcze. Już po sprawdzeniu przykładowego jadłospisu przekonasz się, że zdrowe jedzenie wcale nie musi być nudne!

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Codziennie 10 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 2500 kcal

Cena od: 49zł

Dieta Standard obejmuje posiłki, w których zakres kaloryczny każdego dnia wynosi od 1000 do 2500 kcal. Jadłospis na każdy dzień obejmuje: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację. Klientom zdecydowanym na ten typ diety pudełkowej pozostawiamy do wyboru 10 potraw z pakietu Basic.