Dieta No Fish

Dla osób, które nie lubią smaku ryb lub z jakichkolwiek powodów muszą je wykluczyć ze swoje diety, polecamy plan żywieniowy Dieta No Fish. Ten typ diety wyklucza również owoce morza. Jadłospis bazuje natomiast na sezonowych produktach, owocach i warzywach, a także na dobrej jakości mięsach.

Potrawy w pakiecie No Fish pokrywają zapotrzebowanie na niezbędne składniki pokarmowe, witaminy oraz mikroelementy. Dlatego menu jest bogate w: świeże owoce i warzywa, pełnoziarniste produkty zbożowe, zdrowe tłuszcze, chude mięso oraz nabiał o niskiej zawartości tłuszczu. Osoby, które chcą jadać regularnie, smacznie oraz zdrowo na pewno będą zadowolone z doboru diety No Fish. Mogą być pewne, że pomimo braku ryb w codziennym menu zapewnią sobie cenne składniki odżywcze.

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta No Fish dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 59zł

Do wyboru pozostawiamy 25 potraw z pakietu FIT, w których codzienny zakres kaloryczny wynosi od 1000 do 4000 kalorii. Jadłospis zawiera: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację. Przykładowe menu można zobaczyć poniżej.