Fit Apetit.

Postaw na pyszne posiłki, które przygotowujemy z pasją i starannością!

Standard

Veggie

Vegetarian

Slimfit

No Fish

Low Carb

Dairy Free

Perfect Match

Dla mam karmiących

Gluten&Dairy Free

Dla kobiet
w ciązy

Keto Power

Pescovegetarian

Dieta pudełkowa w Kielcach – opcja diety niskocholesterolowej 

Kielce jako stolica województwa świętokrzyskiego są miastem rozwijającym się dynamicznie, w którym życie gospodarcze rozwija się szczególnie mocno. Dlatego firmy, które tutaj zaczynają działalność to firmy, które są bardzo dobrze odbierane. Między innymi z tego powodu catering w Kielcach jest jedną z tych opcji, które są doskonale odbierane. Wynika to z tego, że coraz więcej osób ceni to, jak zdrowy styl życia odbija się na kondycji zdrowotnej. Zwłaszcza zaś osoby zmagające się z różnymi chorobami chcą zdrowo się odżywiać, a nie zawsze wiedzą, jak mogą to osiągnąć. 

Catering dietetyczny w Kielcach przy hipercholesterolemii 

Hipercholesterolemia to podwyższone stężenie cholesterolu we krwi, będące istotnym czynnikiem ryzyka pojawienia się chorób sercowo – naczyniowych. W związku z tym, u osób, które się z nią zmagają bardzo ważne jest, aby prowadzić zdrowy styl życia i nie doprowadzać do dalszego rozwoju schorzeń i powikłań, które mogą z nich wynikać. Dlatego też i one powinny wdrożyć menu obniżające cholesterol. Kiedy zaś ktoś niekoniecznie czuje się pewnie podczas układania menu obniżającego cholesterol, to może zdecydować się na profesjonalne diety w Kielcach, a więc usługi firm cateringowych, które tego typu jadłospisy przygotowują. Wystarczy, że osoba taka skontaktuje się z ekspertem żywieniowym, który przygotuje dla niej spersonalizowany pakiet, zarówno pod względem smaku, jak i wartości odżywczych poszczególnych posiłków. 

Dieta w Kielcach – założenia diety niskocholesterolowej

Menu niskocholesterolowe ma na celu obniżenie masy ciała, co długofalowo okazuje się bardzo korzystne. Ponadto, poza samym żywieniem osoby chore powinny pamiętać o tym, by na lepsze zmienić swój cały styl życia. Kluczowe w tym przypadku okaże się wdrożenie aktywności fizycznej albo zmniejszenie spożycia alkoholu. 

Układany w mieście Kielce catering niskocholesterolowy zredukuje głównie spożycie izomerów trans nienasyconych kwasów tłuszczowych, kwasów tłuszczowych nasyconych, a także cholesterolu pokarmowego. Dlatego nie ma mowy o tym, by osoby zmagające się z wysokim cholesterolem otrzymywały gotowe wyroby cukiernicze, duże ilości mięsa albo cholesterol pokarmowy. 

Z pewnością zaś profesjonalne diety pudełkowe w Kielcach będą bazowały na potrawach bogatych w fitosterole. Dieta na wysoki cholesterol zwiększy również w codziennym menu udział błonnika pokarmowego. Na śniadania płatki owsiane, a do dań głównych dodawane będą składniki takie jak na przykład: orzechy, zboża, rośliny strączkowe, jabłka, truskawki, jagody, ziemniaki, bakłażany, cukinia, czy brokuły. Dodatkowo, dieta pudełkowa w Kielcach cena w tej opcji będzie również atrakcyjna cenowo, co tym bardziej będzie zachęcało klientów do prowadzenia zdrowego stylu życia. 

Kielce dieta pudełkowa – produkty zalecane w diecie niskocholesterolowej

W diecie niskocholesterolowej znajdą się na pewno: 

  • owoce i warzywa bogate w witaminy, minerały, przeciwutleniacze, flawonoidy, czy w błonnik pokarmowy
  • produkty zbożowe pełnoziarniste
  • nasiona roślin strączkowych: soczewica, soja, fasola, bób, groch, ciecierzyca
  • chude gatunki mięs: drób, indyk
  • odtłuszczone produkty mleczne
  • zdrowe tłuszcze: oliwa z oliwek, olej rzepakowy, olej słonecznikowy, awokado, orzechy i nasiona, pestki
  • ryby bogate w kwasy tłuszczowe omega – 3: łosoś, makrela, śledź
  • przyprawy: cynamon, kurkuma.

Tak opracowany w mieście Kielce catering dietetyczny rzeczywiście przysłuży się dobremu zdrowiu, a osoby, które będą z niego korzystały szybko zauważą, że lepiej się czują oraz że ich organizm funkcjonuje o wiele lepiej. Bez wątpienia, ograniczenie niektórych produktów poprzez zamawianie catering do domu w Kielcach obniży stężenie cholesterolu we krwi. Warto sprawdzić, co oferuje fit catering w Kielcach w tym zakresie, by przekonać się, że rzeczywiście można będzie liczyć na dostęp do dobrych, smacznych i co ważne, korzystnie wpływających na stan zdrowia produktów. Tak zwany “zły cholesterol” zostanie znacząco obniżony, co bardzo pozytywnie wpłynie na cały stan zdrowia. 

 

Aplikacja mobilna
Wybór należy do Ciebie FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.
Kalkulator bmi
Kalkulator kalorii