Fit Apetit.

Postaw na pyszne posiłki, które przygotowujemy z pasją i starannością!

Standard

Veggie

Vegetarian

Slimfit

No Fish

Low Carb

Dairy Free

Perfect Match

Dla mam karmiących

Gluten&Dairy Free

Dla kobiet
w ciązy

Keto Power

Pescovegetarian

Catering dietetyczny w Opolu dla kobiet w ciąży 

Opole to miasto wojewódzkie, jedno z najstarszych miast w kraju. Pomimo tego, że wielkość tego miasta nie jest jedną z dominujących na mapie Polski, Opole wybija się w wielu kwestiach. Przede wszystkim, stolica województwa opolskiego postrzegana jest jako bardzo dobrze zarządzana. Nie bez znaczenia pozostaje także to, że jest ona czysta, zadbana i pozwala na rozwój wielu dziedzin biznesowych. To z kolei przekłada się na zadowolenie mieszkańców, którzy mają świadomość, że niezależnie od tego, z jakich usług chcieliby skorzystać, znajdą to, co spełni ich wymagania. Jeśli kogoś zainteresuje pudełkowy catering w Opolu, to również nie powinien mieć trudności z dopasowaniem dla siebie właściwego pakietu. Kiedyś na dietę pudełkową głównie decydowali się sportowcy oraz osoby, które chciały schudnąć. Teraz z tej opcji żywienia z chęcią korzysta wiele innych grup. 

Dieta pudełkowa w Opolu dla prawidłowego rozwoju płodu

Jedną z takich grup są kobiety w ciąży, dla których szczególnie liczy się to, aby zdrowo się odżywiać, ponieważ zdają sobie one sprawę z tego, że jest to korzystne zarówno dla ich zdrowia, jak i dla kondycji zdrowotnej rozwijającego się w ich ciele płodu. Jadłospis dla kobiet ciężarnych powinien być skomponowany w oparciu o zasady zdrowego odżywiania się, a także o optymalną kaloryczność. Nie powinna być ona ani zbyt niska, ani zbyt wysoka w stosunku do zapotrzebowania energetycznego organizmu kobiety. Przyszła mama powinna pamiętać o tym, aby zrezygnować z dań wysokoprzetworzonych i mieć na uwadze, że nie powinna jeść za dwoje, ale dla dwojga. W związku z tym, reprezentujący fit catering w Opolu doświadczony dietetyk na pewno wskaże, jak osoba taka powinna się odżywiać. Zbierze informacje na temat aktualnego stanu zdrowia kobiety, a także tego, jak ona się w danym momencie czuje oraz jakie są jej preferencje smakowe. To sprawi, że przyszła mama będzie bardziej zachęcona do tego, żeby zdrowo się odżywiać. Opieka dietetyka okaże się ważna zarówno wśród kobiet, u których ciąża rozwija się prawidłowo, jak i tych, które mają komplikacje. Poza tym, że zapewnią one sobie odżywcze menu, to dzięki zamawianiu opcji jaką jest dieta w Opolu będą mogły swobodnie wypoczywać, zamiast poświęcać czas na gotowanie. 

Odpowiednio dobrana dieta dla kobiety ciężarnej zapewni: 

  • prawidłowy rozwój płodu
  • właściwy przebieg ciąży
  • jak najlepsze odżywienie organizmu kobiety ciężarnej
  • adekwatne dla konkretnego okresu ciąży przyrosty masy ciała. 

Opole catering – zasady diety w ciąży

Optymalnie zbilansowana dieta w ciąży powinna mieć odpowiednią kaloryczność, jak i wartość odżywczą. Przede wszystkim, powinna być to dieta zrównoważona i pełnowartościowa, uwzględniająca zwiększone zapotrzebowanie przyszłej mamy na białko, węglowodany i tłuszcze. Dodatkowo, powinna ona zapewniać właściwą ilość witamin, składników mineralnych i antyoksydantów. Kolejno, bardzo ważne pozostaje to, aby jadłospis pod względem kaloryczności był dopasowany do etapu ciąży. Młoda mama, zdecydowana na to, aby w mieście Opole dieta pudełkowa stanowiła jej sposób odżywiania się będzie głównie jadła świeże, sezonowe warzywa i owoce. Główne źródło energii będą też dla niej stanowiły węglowodany złożone, zawarte w batatach, ziemniakach i takich produktach zbożowych jak kasze, makarony, płatki, pieczywo, czy ryż. Menu w ramach dieta pudełkowa Opole cena uwzględni także pełnowartościowe źródła białka: mięso, ryby, jaja oraz produkty mleczne. Dzienne zapotrzebowanie na białko powinny również uzupełniać wysokobiałkowe produkty roślinne: strączki, nasiona oraz orzechy. Kobiety ciężarne zamawiające w mieście Opole catering dietetyczny będą spożywały trzy główne posiłki w ciągu dnia, a także od dwóch do trzech przekąsek. Regularne spożywanie posiłków zapewni stały dostęp do energii oraz do niezbędnych składników odżywczych. Dietetyk z konkretnej firmy cateringowej do przyszłej mamy będzie nastawiony z pełnym zaangażowaniem, biorąc pod uwagę jej spersonalizowane oczekiwania. To również okaże się nie bez znaczenia. 

 

Aplikacja mobilna
Wybór należy do Ciebie FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.
Kalkulator bmi
Kalkulator kalorii