Dieta Sport

Dieta Sport przygotowana jest z myślą o sportowcach, jak i o osobach, które z zamiłowania na co dzień są aktywne fizycznie. Za pomocą codziennie przygotowanego jadłospisu można dostarczać do organizmu optymalną ilość makro – i mikroskładników, co umożliwia pełną regenerację powysiłkową oraz osiągnięcie ustalonych wcześniej celów treningowych.

Nasza propozycja diety dla sportowców w pełni pozwala na zbudowanie beztłuszczowej masy mięśniowej. W codziennym jadłospisie znajdują się posiłki zarówno przed, jak i potreningowe oraz pełnowartościowe desery wysokobiałkowe wraz z przekąskami dostarczającymi do organizmu optymalnego zapotrzebowania kalorycznego. Dieta Sport jest dietą wolną od cukru. Zastąpiliśmy go zdrowymi zamiennikami.

Zawartość białka

20-30%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta sportowca dostępna w pakiecie PRO - codziennie 35 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 66zł

Każdego dnia klienci mogą wybierać spośród 35 dań z pakietów FIT, Basic oraz PRO, mających od 1000 do 4000 kalorii. W menu, które dostarczamy każdego dnia znajdują się: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja. Na naszej witrynie można zobaczyć przykładowy jadłospis.