Dieta Slimfit

Dieta Slimfit powstała z myślą o osobach, które marzą o szczupłej sylwetce, natomiast nie mają czasu bądź motywacji do tego, aby każdego dnia przygotować dla siebie optymalnie zbilansowane posiłki. Nasi dietetycy policzą dla nich kalorie oraz wskażą na właściwe potrawy, a kucharze zajmą się przygotowaniem pełnowartościowych, świeżych,
sycących oraz smacznych dań.

Co istotne, dania przygotowane w tej opcji nie zawierają cukru, zarówno białego, jak i brązowego. Zdecydowaliśmy się natomiast wprowadzić jego zdrowe zamienniki. Odchudzająca i niskokaloryczna dieta pudełkowa jest zestawem posiłków, umożliwiającym w łatwy i szybki sposób stracić zbędne kilogramy. Jako że jest to dieta, w ramach której do organizmu dostarczane są również antyoksydanty, zahamowane zostaną naturalne procesy starzenia się.

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta Slim Fit dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 2500 kcal

Cena od: 59zł

Starannie wyselekcjonowane składniki zaspokajają codzienne zapotrzebowanie energetyczne, a ponadto dostarczają do organizmu cennych wartości odżywczych. Każda osoba, która się odchudza, doceni również to, że w trakcie systematycznego stosowania diety pudełkowej z tej kategorii zauważy smuklejszą sylwetkę. Równocześnie, będzie też cieszyła się świetnym samopoczuciem.

Klienci mogą stosujący pakiet Slimfit mogą każdego dnia dobierać potrawy z 25 potraw z opcji FIT. Zakres kaloryczny wynosi od 1000 do 4000 kalorii. Codzienne menu obejmuje: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.