Dieta Dairy Free

Szukasz diety wolnej od nabiału i laktozy? Dieta Dairy Free jest odpowiedzią na Twoje żywieniowe oczekiwania. Z uwagi na to, jakie dania przygotowujemy, śmiało możemy określić ten typ cateringu dietetycznego jako leczniczy. Osoby zmagające się z uczuleniem na białko mleka krowiego na pewno docenią przygotowane dla nich menu. Eksperci żywieniowi oraz kucharze proponują i przygotowują potrawy łagodzące lub nawet eliminujące standardowo pojawiające się objawy skazy białkowej.

Ze smacznych i zapewniających odpowiednią ilość kalorii potraw wyeliminowaliśmy: jogurty, produkty mleczne, twarożki, sery oraz pozostałe źródła białek mleka. Dairy Free to bezglutenowe posiłki serwowane wyłącznie z certyfikowanych, zwykle sezonowych składników, pokrywających w 100% codzienne zapotrzebowanie energetyczne. 

Dieta bez nabiału/laktozy

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta Dairy Free dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 59zł

Makro – i mikroskładniki, witaminy oraz związki mineralne o optymalnie dopasowanej kaloryczności zapewniają również zachowanie szczupłej sylwetki albo zrzucenie zbędnych kilogramów, w zależności od tego, jakie ktoś ma oczekiwania. Ten typ diety umożliwia optymalne odżywienie organizmu, wpływające na jego prawidłowe odżywienie.

Dieta Dairy Free pozwala na dobór spośród 25 potraw z pakietów Basic oraz FIT. Zakres kaloryczny wynosi w nich od 1000 do 4000 kalorii. Każdego dnia klienci otrzymują od nas: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym menu.