Fit Apetit.

Postaw na pyszne posiłki, które przygotowujemy z pasją i starannością!

Standard

Veggie

Vegetarian

Slimfit

No Fish

Low Carb

Dairy Free

Perfect Match

Dla mam karmiących

Gluten&Dairy Free

Dla kobiet
w ciązy

Keto Power

Pescovegetarian

Najlepsza dieta pudełkowa Kraków od FitApetit

Jak poprawnie korzystać z usług cateringowych? Najpierw wybierz odpowiedni podmiot. Potem właściwy catering dietetyczny w Krakowie. Dopiero później decyduj się na zamówienia… Statystyki wyraźnie dają do zrozumienia, że coraz popularniejsza jest natomiast dieta pudełkowa od Fit Apetit. M.in. ze względu na bardzo przystępne ceny.

Catering dietetyczny Kraków Fit Apetit oferuje rozmaite promocje

Sprawdzona firma cateringowa w Krakowie? Wybierz Fit Apetit. Wielu użytkowników uważa, że oferujemy najlepsze usługi cateringowe w całym kraju. Niektórzy kiedyś korzystali z innych podmiotów. Zawiedli się i trafili do nas. A teraz są bardzo zadowoleni. Popularność Fit Apetit to żaden mit. Mamy na to konkretne dowody w postaci liczb. Na ten moment oferujemy usługi cateringowe już w ponad 1400 rozmaitych polskich lokalizacjach (miasta, miasteczka oraz mniejsze miejscowości). Klienci doceniają nas za profesjonalizm, uniwersalność oraz za to, że diety są wolne m.in. od białego cukru, brązowego cukru, polepszaczy itd. Stosujemy tylko wysokiej jakości żywność!

Usługobiorcy Fit Apetit doceniają nas także za oferowane promocje. Zapewniamy wiele możliwości, co oczywiście przekłada się na atrakcyjniejsze warunki finansowe. Mamy konkurencyjne ceny, a promocje to dodatkowy bonus! Na co możesz się teraz zdecydować? Chcesz zgarnąć zniżkę wynoszącą 12%? W takim razie zamów dietę pudełkową w Krakowie. Masz tutaj pełne pole do wyboru. Możesz zdecydować się bowiem na dowolny catering dietetyczny Kraków. Kluczowe jest jednak to, aby złożyć zamówienie na co najmniej 20 dni (wpisz też kod „124U”). Jak być na bieżąco z oferowanymi promocjami? Warto regularnie wchodzić na naszą stronę internetową. Nie zapominaj również o naszych profilach w mediach społecznościowych.

Dieta pudełkowa Kraków może być jeszcze tańsza dzięki… Programowi Lojalnościowemu

Promocje cieszą się dużym zainteresowaniem, co nie jest żadną niespodzianką. Nasz catering w Krakowie poszedł jednak o krok dalej. Stworzyliśmy bardzo fajny Program Lojalnościowy. Na czym on bazuje? Nie ma tutaj nic skomplikowanego. Zainteresowani klienci mogą wykonywać rozmaite zadania i zbierać punkty. Te „oczka” są tutaj kluczowe. Im więcej punktów, tym tańsze zamówienia. Wykonywanie prostych zadań to zatem swego rodzaju zarabianie pieniędzy.

Co można robić, aby mieć coraz więcej punktów w skarbonce? Są one określane w Fit Apetit jako „Fitcoiny”. Możesz je zbierać m.in. za zamawianie diet pudełkowych w Krakowie. Tak samo, jak za ocenianie cateringów dietetycznych. Co jeszcze jest premiowane? To wyrażenie zgód marketingowych oraz polecanie Fit Apetit innym (mogą to być znajomi z pracy, koledzy, koleżanki, przyjaciele, czy członkowie rodziny). Warto wiedzieć, że punkty dodają się same. W związku z tym klienci nie muszą podejmować żadnych dodatkowych aktywności. To kolejny dowód na to, że bardzo szanujemy ich czas. Czyli trzeba tylko wykonać konkretne zadanie… i to wystarczy, aby Twoja skarbonka miała więcej Fitcoinów.

Jaki catering Kraków możesz zamówić?

Wydaje nam się, że sprawę dotyczącą finansów wyjaśniliśmy bardzo dokładnie. Wiesz już zatem, że możesz liczyć na atrakcyjne ceny. A jak skorzystasz z promocji, czy Programu Lojalnościowego, to będą one… jeszcze niższe. Co możesz zaś zamówić w Fit Apetit? Dieta Standard, Dieta Dairy Free, Dieta No Fish, Dieta Vegetarian, Dieta Pescovegetarian, Dieta Low Carb, Dieta Sport, Dieta Dla mam karmiących, Dieta Dla kobiet w ciąży, Dieta Keto Power, Dieta Perfect Match, Dieta Veggie, Dieta Slimfit, Dieta Gluten&Dairy Free lub Dieta Vegan.

Diety pudełkowe w Krakowie od Fit Apetit pomagają w wielu sytuacjach. Aby były przydatne, muszą być jednak odpowiednio dopasowane. Nie zapominaj zatem o pewnych kwestiach. Chodzi o skorzystanie z kalkulatora kalorii (to narzędzie oblicza zapotrzebowanie energetyczne) i o uzyskanie wskazówek (dotyczących wyboru odpowiedniego cateringu dietetycznego) od naszego zespołu dietetyków.

Jak można złożyć zamówienie? W razie czego skorzystaj z naszej pomocy!

Niektórzy obawiają się, że to będzie dla nich zbyt skomplikowane. Nie ma tutaj nic trudnego. Dodatkowo firma Fit Apetit zatroszczyła się o to, aby można było skorzystać z rozmaitych metod. Jak możesz zatem dokonać zamówienia? Np. na stronie internetowej Fit Apetit. W prawym, górnym rogu znajduje się przycisk „Zamów Dietę”. Kliknij w niego. Później trzeba wskazać, co chcesz zamówić i na jak długo. Dokładnie wypełnij swoje dane i informacje potrzebne do zrealizowania dostawy. Alternatywnie możesz zdecydować się na pewne dodatki (są to m.in. sztućce biodegradowalne). Jak jeszcze może być zamówiona dieta? Nie ma przeszkód, aby skontaktować się z nami pisemnie lub telefonicznie. Do dyspozycji klientów jest również nasza aplikacja mobilna o nazwie Fit Choice.

Wiele podmiotów oferuje obecnie swoje usługi cateringowe. W czasie wyboru takich firm trzeba być jednak… bardzo uważnym. Nie chcesz ryzykować? Zależy Ci na podmiocie profesjonalnym i doświadczonym, który przy okazji może pochwalić się znakomitymi opiniami? Zdecyduj się zatem na Fit Apetit, a nie będziesz żałować. Nasze usługi są najlepsze!


Aplikacja mobilna
Wybór należy do Ciebie FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.
Kalkulator bmi
Kalkulator kalorii