Fit Apetit.

Postaw na pyszne posiłki, które przygotowujemy z pasją i starannością!

Standard

Veggie

Vegetarian

Slimfit

No Fish

Low Carb

Dairy Free

Perfect Match

Dla mam karmiących

Gluten&Dairy Free

Dla kobiet
w ciązy

Keto Power

Pescovegetarian

Najlepsza dieta pudełkowa Gdańsk od FitApetit

Warto na swoim przykładzie sprawdzić, czy nasz catering w Gdańsku działa. Nie sugeruj się innymi… Wiemy, że opinie na temat Fit Apetit są bardzo korzystne. Najlepiej jednak wszystko zweryfikować samodzielnie! Jak można u nas złożyć zamówienie? Co trzeba wykonać jeszcze wcześniej? Jaka jest aktualna oferta Fit Apetit?

Jak można zamówić catering dietetyczny Gdańsk?

Rekomendujemy, by to zrobić po wykonaniu pewnych dwóch kroków. Jakich? Aby się tego dowiedzieć, przeczytaj nasz tekst do samego końca! Załóżmy, że masz to już za sobą. Chcesz teraz zamówić catering dietetyczny Gdańsk oferowany przez Fit Apetit… Jak możesz to zrobić? Do wyboru jest kilka opcji. Możesz wykonać to zadanie bezpośrednio na naszej stronie internetowej https://www.fitapetit.com.pl/ (wejdź tam, a potem kliknij w przycisk „Zamów dietę” – znajdujący się w prawym, górnym rogu). Cały proces składa się z kilku etapów. Takich, jak: „Wybierz Dietę”, „Dodatki”, „Dane klienta”, „Dane dostawy” i „Podsumowanie”. Na szczęście nie ma tutaj nic skomplikowanego. Poza tym zamówienie diety pudełkowej – w ten sposób – zajmuje około kilkanaście minut.

Firma Fit Apetit stara się, aby usługi były jak najbardziej uniwersalne. Także na tej właśnie omawianej płaszczyźnie. Jakie są zatem alternatywy? To możliwość zamówienia poprzez naszą aplikację mobilną Fit Choice. To nie koniec. Możesz również zrobić to telefonicznie lub mailowo (pisząc na adres: [email protected]). Warto zauważyć, że nasze Biuro Obsługi Klienta funkcjonuje… przez 6 dni w tygodniu. W dni robocze działamy od 08:00 do 17:00. Tymczasem w soboty od 08:00 do 15:00. Jeśli np. chcesz skorzystać z pomocy ekspertów (w trakcie zamawiania cateringu dietetycznego w Gdańsku), to zgłoś się do nich w tych przedziałach czasowych.

Dieta pudełkowa Gdańsk: jakie kroki wykonać jeszcze przed złożeniem zamówienia?

Czas dowiedzieć się o wspomnianych powyżej dwóch krokach. Zanim zamówisz coś z oferty Fit Apetit, skorzystaj m.in. z pomocnego kalkulatora kalorii. Nasza firma cateringowa w Gdańsku przygotowała to narzędzie w sposób bardzo profesjonalny. Dzięki niemu dowiesz się o swoim zapotrzebowaniu energetycznym. To natomiast ułatwi proces podejmowania ostatecznych decyzji. Dzięki temu nie zamówisz np. diety pudełkowej o zbyt małej kaloryczności.

Dodatkowo warto zastanowić się nad kontaktem z naszym zespołem dietetyków. Eksperci czekają, aby bliżej Cię poznać. Dzięki temu będą mogli zaproponować Ci odpowiednie cateringi dietetyczne. Jak można zaś skontaktować się z zespołem dietetyków? Telefonicznie (+48 519 438 858) lub pisemnie ([email protected]). To naprawdę ważne! Jak będziesz wiedzieć, co proponuje Ci dietetyk, to wtedy można już śmiało zdecydować się na konkretną dietę pudełkową w Gdańsku. Zachęcamy zatem do skorzystania z obu tych opcji. Co ważne, obie są darmowe. Możesz zatem tylko na tym zyskać! Nic nie stracisz.

Dlaczego warto skorzystać z aplikacji oferowanej przez nasz catering Gdańsk?

W App Store lub Google Play można pobrać narzędzie Fit Choice. Zachęcamy do tego. Dlaczego? Dzięki temu będziesz mógł na bieżąco kontrolować różne sprawy dotyczące diety pudełkowej w Gdańsku. I to z rozmaitych miejsc. Nawet poza swoim domem/mieszkaniem. Co dokładnie oferuje ta aplikacja mobilna? Przy jej pomocy może być np. zamówiona odpowiednia dieta pudełkowa. Szybko, intuicyjnie i zarazem bardzo wygodnie.

Jakie są jeszcze tutaj możliwości? Aplikacja Fit Choice pozwala np. zmieniać adresy dostaw, czy modyfikować swoje jadłospisy. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby korzystać z Programu Lojalnościowego. A naprawdę warto, ponieważ dzięki niemu możesz płacić znacznie mniej za swoje następne zamówienia.

Jakie diety i dodatki sprzedaje Fit Apetit?

Przyznajesz, że kalkulator kalorii wiele Ci pomógł? Dodatkowo masz już za sobą też indywidualną poradę dietetyczną? Co możesz zatem zamówić w Fit Apetit? Są to:

 • Dieta Perfect Match
 • Dieta Standard
 • Dieta Veggie
 • Dieta Slimfit
 • Dieta Gluten&Dairy Free
 • Dieta Vegan
 • Dieta Dairy Free
 • Dieta No Fish
 • Dieta Vegetarian
 • Dieta Pescovegetarian
 • Dieta Low Carb
 • Dieta Sport
 • Dieta Dla mam karmiących
 • Dieta Dla kobiet w ciąży
 • Dieta Keto Power

Skorzystanie z kalkulatora kalorii plus porady (od naszego zespołu dietetyków) są ważne jeszcze z innego punktu. W końcu nasze cateringi różnią się rozkładem makroskładników, czy zakresem kalorycznym. Więcej informacji na ten temat uzyskasz, jak przejdziesz do zakładki „Diety”, która znajduje się na naszej stronie głównej. Tam sprawdzisz, co dokładnie oferujemy. Poznasz również warunki finansowe, które (już możemy to zdradzić) są bardzo atrakcyjne. Na marginesie trzeba dodać, że sprzedajemy również dodatki. Są to np. biodegradowalne sztućce.

Czytasz opinie o Fit Apetit? Są one bardzo przychylne? Chcesz zdecydować się na oferowane usługi cateringowe? Co należy zrobić w pierwszej kolejności? Skorzystaj z kalkulatora kalorii, a potem z indywidualnej porady dietetycznej. Obie te opcje są darmowe. Potem zamów konkretną dietę pudełkową w Gdańsku. Co ważne, możesz wybrać rozmaite opcje. Nasza firma oferuje bowiem nie tylko profesjonalne, ale także elastyczne usługi.


Aplikacja mobilna
Wybór należy do Ciebie FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.
Kalkulator bmi
Kalkulator kalorii