Dieta Vegan

Opracowaliśmy plan dietetyczny Dieta Vegan, a więc dietę wegańską jako doskonałą propozycję dla osób, które ze względów zdrowotnych lub etycznych postanowiły nie spożywać mięsa, a ponadto liczy się dla nich ekologiczny tryb życia.

Catering wegański opiera się na diecie roślinnej, co skutecznie eliminuje negatywne objawy powiązane z pojawianiem się chorób cywilizacyjnych. Systematyczne jedzenie posiłków wegańskich zmniejsza wyraźnie masę ciała, co jest dodatkowym plusem oraz zachętą dla osób, które myślą o odchudzaniu. Posiłki przygotowane są  z produktów roślinnych, a także z: owoców, zbóż, warzyw oraz roślin strączkowych. Jadłospis nie zawiera natomiast białego oraz brązowego cukru, tylko jego zdrowe zamienniki. Żywność pochodzenia roślinnego bardzo dobrze wpływa na kondycję zdrowotną, a także odpowiada za unormowanie układu nerwowego. Co więcej, wszystkie bezmięsne dania przygotowane przez naszych kucharzy są zdrowe, smaczne i każdego dnia inne. Wykluczenie mięsa z menu wcale wobec tego nie oznacza monotonii.  

Dieta roślinna

Zawartość białka

10-15%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta wegańska dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 49zł

Klienci zdecydowani na Dieta Vegan mają do wyboru 25 potraw z pakietu FIT.
Zakres kaloryczny wynosi od 1000 do 4000 kalorii. W codziennym menu znajduje się pięć pełnowartościowych posiłków: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja.