Fit Apetit.

Postaw na pyszne posiłki, które przygotowujemy z pasją i starannością!

Standard

Veggie

Vegetarian

Slimfit

No Fish

Low Carb

Dairy Free

Perfect Match

Dla mam karmiących

Gluten&Dairy Free

Dla kobiet
w ciązy

Keto Power

Pescovegetarian

Najlepsza dieta pudełkowa Poznań od FitApetit

Nie wiesz, jak schudnąć? Ta sprawa nie daje Ci spokoju? Kłopoty mogą być też inne. Niektórzy nie mają pojęcia, co jeść przy regularnym trenowaniu. Z kolei kobiety często zastanawiają się, jaka dieta będzie najlepsza w trakcie ciąży. Odpowiedzi na te pytania ma Fit Apetit!

Chcę schudnąć: jaki catering dietetyczny Poznań wybrać?

Lekarze biją na alarm! Specjaliści zauważają, że coraz więcej osób z Polski ma kłopot z otyłością. Ten problem dostrzegają również przedstawiciele wielu innych branż. Niestety, kłopoty z wagą wpływają negatywnie na zdrowie oraz na aspekt wizualny. Dobra informacja jest taka, że na szczęście coraz więcej osób chce coś z tym zrobić. Wybierają zatem diety pudełkowe w Poznaniu od nas, czyli Fit Apetit. Na co można się zdecydować w tym momencie?

 1. Dieta Standard
 2. Dieta Dla mam karmiących
 3. Dieta Dla kobiet w ciąży
 4. Dieta Veggie
 5. Dieta Slimfit
 6. Dieta Gluten&Dairy Free
 7. Dieta Vegan
 8. Dieta Dairy Free
 9. Dieta No Fish
 10. Dieta Vegetarian
 11. Dieta Pescovegetarian
 12. Dieta Low Carb
 13. Dieta Sport
 14. Dieta Keto Power
 15. Dieta Perfect Match

Jaka dieta pudełkowa w Poznaniu będzie odpowiednia dla osób, które zmagają się z otyłością? Nie jest to proste zagadnienie do rozstrzygnięcia. Na pewno nie da się tego zrobić w jednym momencie. Fit Apetit proponuje każdemu klientowi skorzystanie z kalkulatora kalorii. Jak podasz kilka danych (cel, częstotliwość ćwiczeń, wiek, waga, płeć, wzrost), to system obliczy zapotrzebowanie na kalorie i wskaże Ci kilka propozycji. Bardziej dokładne jest drugie z polecanych rozwiązań. Chodzi o indywidualną poradę od naszego zespołu dietetyków. Wtedy dowiesz się, jaka dieta będzie najlepsza. Takie pudełka warto zamówić, a potem odpowiednio z nich korzystać.

Dieta pudełkowa Poznań dla sportowców. Co oferuje Fit Apetit?

Należy postępować tak samo, jak w poprzednim przypadku. Czyli jeżeli chcesz dowiedzieć się, co będzie idealne dla osób trenujących, to najpierw skorzystaj z kalkulatora kalorii, a potem z indywidualnej konsultacji z naszym zespołem dietetyków. Firma cateringowa w Poznaniu Fit Apetit zadbała o to, aby klienci mogli zdecydować się na odpowiednie diety pudełkowe.

Wiele osób (które regularnie trenują: amatorsko lub wyczynowo) finalnie zamawia Dietę Sport. Co warto wiedzieć na jej temat? Wszystkie informacje znajdziesz w zakładce „Diety”. Już teraz możemy Ci zdradzić, że ten catering w Poznaniu cechuje się atrakcyjnymi warunkami finansowymi. W końcu może być zamówiony nawet za 66 PLN (dziennie). Zakres kaloryczny jest bardzo szeroki (od 1000 kcal do 4000 kcal). A to sprawia, że z Diety Sport mogą korzystać naprawdę rozmaite osoby. Jeśli regularnie trenujesz, to na pewno interesuje Cię rozkład makroskładników. W przypadku tego cateringu dietetycznego prezentuje się on tak: 20%-30% białka, 40%-45% węglowodanów i 24%-35% tłuszczów. Jakie dania są serwowane? To np. Omlet z kozim serem, domową brioche i sałatka warzywną, Twarogowe kokosanki, Makaron z wołowiną, szpinakiem i suszonymi pomidorami, Pizza z chorizo, czy Sałatka cezar z kurczakiem.

Odpowiedni catering Poznań dla kobiet w ciąży!

To szczególny okres dla każdej przyszłej mamy. Nasz catering dietetyczny Poznań doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego wyjątkowo starannie przygotowaliśmy ofertę dla kobiet w „błogosławionym stanie”. W końcu w takiej sytuacji należy dbać o zdrowe jedzenie… w sposób podwójny. Nie tylko pod kątem siebie, ale może nawet przede wszystkim pod kątem jeszcze nienarodzonej pociechy.

Co warto wiedzieć na temat Diety Dla kobiet w ciąży? Warunki finansowe także są atrakcyjne. Ta dieta może być zamówiona już za 66 PLN (dziennie). Zakres kaloryczny jest węższy. W końcu można zdecydować się na pudełka mające od 1800 kcal do 2500 kcal. Jaka jest zawartość makroskładników? Oczywiście, nie będzie ona taka sama, jak w przypadku Diety Sport. Tutaj mamy 15%-20% białka, 45%-55% węglowodanów i od 25% do 35% tłuszczów. Warto zauważyć, że ta dieta uwzględnia wszystkie grupy produktów spożywczych. Chodzi o: produkty zbożowe, przetwory mleczne, mleko, warzywa, owoce, mięso jaja, ryby, a nawet zdrowe tłuszcze.

Kto jeszcze korzysta z usług Fit Apetit?

Catering dietetyczny w Poznaniu, oferowany przez Fit Apetit, jest oceniany jako bardzo wszechstronny. Nie jest to jednak tylko teoria, a przede wszystkim praktyka. Z naszych diet pudełkowych korzystają m.in. wegetarianie. Kochasz zwierzęta? Nie wyobrażasz sobie jeść zatem mięsa? Nie musisz. Możesz bezpiecznie przejść na wegetarianizm z dietami pudełkowymi od Fit Apetit. Oferujemy także cateringi dla wegan, osób z nietolerancjami pokarmowymi, karmiących matek itd. Cała oferta znajduje się w zakładce „Diety”. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich możliwości! O diety pudełkowe (i ich właściwości itp.) możesz również pytać pracowników naszego Biura Obsługi Klienta. Warto dodać, że działa ono od poniedziałku do soboty. W dni robocze od 08:00 do 17:00. Tymczasem w soboty od 08:00 do 15:00.

Masz problem? Chcesz schudnąć? A może planujesz mieć bardziej umięśnione ciało? Marzenia mogą być różne. To normalne. Jak je spełnić? Wybierz odpowiednią dietę pudełkową w Poznaniu od Fit Apetit, zamów ją, a potem zacznij ją stosować. Dzięki temu będziesz spełniał swoje marzenia!


Aplikacja mobilna
Wybór należy do Ciebie FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.
Kalkulator bmi
Kalkulator kalorii