Fit Apetit.

Postaw na pyszne posiłki, które przygotowujemy z pasją i starannością!

Standard

Veggie

Vegetarian

Slimfit

No Fish

Low Carb

Dairy Free

Perfect Match

Dla mam karmiących

Gluten&Dairy Free

Dla kobiet
w ciązy

Keto Power

Pescovegetarian

Najlepsza dieta pudełkowa Łódź od FitApetit

Decyzje w tym temacie nie powinny być podejmowane zbyt pochopnie. W końcu chodzi o zdrowie i wygląd. Coraz więcej pozytywnych recenzji ma zaś nasz catering dietetyczny w Łodzi. Czym charakteryzuje się firma cateringowa Fit Apetit? Dlaczego warto być naszym klientem? Jakie diety pudełkowe przygotowujemy? Na czym polega możliwość samodzielnego modyfikowania menu? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz właśnie dzisiaj!

Dlaczego wybrać catering dietetyczny Łódź Fit Apetit… a nie jakiś inny?

Przeglądasz oferty rozmaitych podmiotów z tego sektora? W branży funkcjonuje coraz więcej firm cateringowych. Zdrowie i wygląd to jednak zbyt ważne kwestie, aby decydować się na podmioty, które np. nie mają doświadczenia lub kiepskie opinie. Chcesz wybrać najlepszych z najlepszych? W takim razie sprawa jest klarowna. Zdecyduj się na Fit Apetit, a każda zamówiona przez Ciebie dieta pudełkowa w Łodzi będzie zdrowa, smaczna i jednocześnie urozmaicona. Nasz catering dietetyczny Łódź to wszystko gwarantuje!

Nie obiecujemy czegoś, czego nie jesteśmy w stanie dotrzymać. Zauważ, że nasze usługi są bardzo popularne. Wszak korzystają z nich klienci z ponad 1400 rozmaitych miast, miasteczek i mniejszych lokalizacji. Czy można o lepszy dowód na to, że działamy profesjonalnie? Nie tylko „na papierze”, ale przede wszystkim w praktyce? Nasze diety pudełkowe w Łodzi są najpierw odpowiednio rozpisywane. Potem przygotowywane. A następnie pakowane i dostarczane do klientów. Wszystko wykonujemy bardzo profesjonalnie i precyzyjnie.

Dieta pudełkowa Łódź: co zamówisz w Fit Apetit?

Dieta Standard, Dieta Veggie, Dieta Slimfit, Dieta Gluten&Dairy Free, Dieta Pescovegetarian, Dieta Low Carb, Dieta Sport, Dieta Dla mam karmiących, Dieta Dla kobiet w ciąży, Dieta Keto Power, Dieta Perfect Match, Dieta Vegan, Dieta Dairy Free, Dieta No Fish oraz Dieta Vegetarian. Te właśnie cateringi dietetyczne czekają właśnie na Ciebie.

Należy jednak być ostrożnym. Nie tylko pod względem wyboru podmiotu cateringowego. Tak samo jest z selekcją odpowiedniej diety pudełkowej w Łodzi. Oferujemy cateringi, które mają np. różny podział makroskładników, czy zakres kaloryczny. Dlatego trzeba dwa razy zastanowić się, zanim zostaną podjęte jakiekolwiek decyzje (chodzi o zamówienie cateringu dietetycznego). Co możesz zrobić? Skorzystać z pewnego narzędzia, dzięki któremu poznasz zapotrzebowanie na kalorie. Chodzi o kalkulator kalorii. Zawsze możesz też poprosić o pomoc nasz zespół dietetyków. Aby finalnie wybrać odpowiednią dietę pudełkową. Czyli taką, dzięki której zrealizujesz swoje cele w 100%! Nie bez znaczenia są również optymalne funkcjonowanie organizmu i dobre samopoczucie.

Catering Łódź: o co chodzi z wybieraniem dań?

Określenie, że Fit Apetit oferuje restauracyjną jakość nie wzięło się znikąd. Przede wszystkim nasze dania są bardzo smaczne. Chcesz jeść tak dobrze, jak w restauracjach? Wybierz zatem ofertę od Fit Apetit. Dodatkowo usługobiorcy mogą sami decydować o tym, co będzie (a co nie) w ich menu. Taka opcja cieszy się zaś bardzo dużą popularnością. Jak z niej skorzystać w praktyce? Warto zauważyć, że w zależności od wybranego pakietu możesz komponować jadłospis z 15 lub 25 dań (przy zakupie diety składającej się z 5 posiłków dziennie). Pakiet FIT to możliwość wyboru z 15 dań, a pakiet PRO z 25. Co wchodzi w skład poszczególnych rozwiązań? Jeśli chodzi o pakiet FIT, to tworzą go diety: Slimfit, Vegan, Vegetarian, Gluten&Dairy Free, Vegetarian, a także Pescovegetarian. Z kolei pakiet PRO to powyższe diety i dodatkowo takie cateringi, jak: Sport, Low Carb, Dla mam karmiących, Dla kobiet w ciąży, Keto i Perfect Match.

Gdzie można dokonywać zmian? Czy jest to skomplikowane? Na szczęście nie. Cały proces jest prosty i intuicyjny. Jeśli korzystasz z aplikacji Fit Choice i masz aktywną dietę, to trzeba wejść w zakładkę „Moje Konto”. Później kliknij w wybrany dzień. Tam możesz dokonywać zmian. Pamiętaj, żeby po zakończeniu wyboru (na każdy dzień) kliknąć w „Zapisz zmiany”. I gotowe! Prawda, że nie ma tutaj nic trudnego?

Dowiedz się więcej na temat naszej aplikacji mobilnej!

Sporo pracujesz? Często jeździsz w delegacje? A chcesz mieć kontrolę nad swoim cateringiem dietetycznym w Łodzi? Nie ma problemu. Pobierz aplikację mobilną Fit Choice (z Google Play albo Apple Store), zainstaluj ją u siebie, a potem zacznij z niej korzystać. Jakie możliwości są oferowane? Dzięki aplikacji mobilnej możesz np. zamawiać diety pudełkowe lub wygodnie komponować dla siebie jadłospisy. Dodatkowo narzędzie pozwala zmienić adres dostawy (na całe zamówienie lub na wybrane dni). Ale to nie wszystko. Wielu klientów bardzo chwali to, że dzięki aplikacji Fit Choice można sprawnie zmienić rodzaj diety, oceniać posiłki, czy korzystać z programu lojalnościowego.

Nie podejmuj zbyt szybko decyzji w tym temacie. Jak chcesz zdecydować się na sprawdzony, popularny podmiot cateringowy, to wybierz nas. Opinie od klientów potwierdzają, że jesteśmy profesjonalistami. Nie tylko teoretycznie, ale przede wszystkim praktycznie. Korzystaj z naszych diet pudełkowych w Łodzi, przydatnej aplikacji oraz rozmaitych promocji.


Aplikacja mobilna
Wybór należy do Ciebie FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.
Kalkulator bmi
Kalkulator kalorii