Fit Apetit.

Postaw na pyszne posiłki, które przygotowujemy z pasją i starannością!

Standard

Veggie

Vegetarian

Slimfit

No Fish

Low Carb

Dairy Free

Perfect Match

Dla mam karmiących

Gluten&Dairy Free

Dla kobiet
w ciązy

Keto Power

Pescovegetarian

Najlepsza dieta pudełkowa Lublin od FitApetit

Zapewne trafiłeś tutaj, ponieważ chcesz (albo przynajmniej myślisz o tym) zdecydować się na profesjonalny catering dietetyczny w Lublinie, prawda? Nasza oferta jest bogata i na pewno coś dla siebie znajdziesz! Czym cechuje się każda dieta pudełkowa? Jak wybrać coś idealnego?

Catering dietetyczny Lublin Fit Apetit: co oferujemy swoim klientom?

Firma Fit Apetit zapewnia świetnej jakości usługi. Wielu klientów uważa, że są one najlepsze na rynku. Recenzje (które możesz sprawdzić np. na stronie internetowej Fit Apetit) to jedna kwestia. Druga (ważniejsza) dotyczy konkretnych liczb. A te pokazują, że catering dietetyczny Lublin oferowany przez Fit Apetit jest rzeczywiście bardzo popularny. W końcu nasza firma dostarcza usługi już do ponad 1400 polskich miast, miasteczek i mniejszych miejscowości. Co możesz zamówić?

 • Dieta Standard
 • Dieta Veggie
 • Dieta Slimfit
 • Dieta Gluten&Dairy Free
 • Dieta Vegan
 • Dieta Dairy Free
 • Dieta No Fish
 • Dieta Vegetarian
 • Dieta Pescovegetarian
 • Dieta Low Carb
 • Dieta Sport
 • Dieta Dla mam karmiących
 • Dieta Dla kobiet w ciąży
 • Dieta Keto Power
 • Dieta Perfect Match

Różnorodna oferta oznacza, że mogą z niej skorzystać rozmaite osoby. I tak się właśnie dzieje w przypadku Fit Apetit. Nasza firma cateringowa w Lublinie współpracuje m.in. z usługobiorcami, którzy są na etapie gubienia zbędnych kilogramów. Niektórzy planują schudnąć kilka, kilkanaście, a jeszcze inni kilkadziesiąt kilogramów. To „misja” jak najbardziej do wykonania. Zwłaszcza z dobrze dobranymi dietami pudełkowymi. Klientami Fit Apetit są również: kobiety w ciąży, karmiące matki, sportowcy (amatorzy oraz zawodowcy), czy ludzie, którzy mają stwierdzone rozmaite nietolerancje pokarmowe…

Czy dieta pudełkowa Lublin jest zdrowa, smaczna i urozmaicona?

Takie przymiotniki perfekcyjnie pasują do oferty Fit Apetit. Dlaczego jednak nasze diety pudełkowe w Lublinie są zdrowe? Składa się na to kilka czynników. Warto zaznaczyć, że kupujemy tylko świeżą żywność – wysokiej jakości – od sprawdzonych dostawców. Układaniem menu zajmują się profesjonalni dietetycy. Troszczą się oni o to, aby wszystko było idealnie zbilansowane i pełnowartościowe. Dietetycy zapewniają również spory wybór pod kątem np. zakresu kalorycznego. Nasze cateringi dietetyczne są również smaczne. Po raz kolejny warto wspomnieć o zdrowej żywności, którą mają do dyspozycji kucharze. Są to mistrzowie w swoim fachu. Wiedzą oni, jakie działania podejmować, aby posiłki odpowiednio wyglądały, pachniały i zarazem smakowały.

Nasze diety pudełkowe w Lublinie są również urozmaicone. Nie wierzysz? Możesz to sprawdzić! Na stronie internetowej https://www.fitapetit.com.pl/ znajduje się m.in. zakładka „Menu”. Tam możesz zweryfikować, co jest dokładnie oferowane. I to w przypadku rozmaitych cateringów dietetycznych. Załóżmy, że chcesz sprawdzić Dietę Standard składającą się z 5 posiłków (dziennie). Przykładowe menu to: Orzechowa jaglanka z musem truskawka-kiwi, Zupa ogórkowa ze śmietaną, Serowo jajeczne kotlety z dipem jogurtowym, ziemniakami i surówką, Ciasto jogurtowe ze śliwkami oraz Bułeczki graham z pastą jajeczną z szynką, serem i warzywami.

Jak dopasować do siebie właściwy catering Lublin?

Oferta firmy cateringowej Fit Apetit jest wyjątkowo uniwersalna. Rzadko zdarza się, aby podmioty z tej branży zapewniały tak wiele opcji. Dodatkowo nasze diety pudełkowe w Lublinie mogą być wybierane pod kątem zakresu kalorycznego, czy podziału makroskładników. Jest zatem sporo opcji. Na co się zdecydować? Aby wybrać idealne dla siebie rozwiązania, warto skorzystać m.in. z kalkulatora kalorii. To proste i zarazem przydatne narzędzie. Pozwala ono dowiedzieć się, jakie jest zapotrzebowanie na kalorię pod kątem m.in. Twojego celu (niektórzy chcą schudnąć, inni utrzymać wagę, a jeszcze inni zbudować masę mięśniową).

Drugim polecanym sposobem jest skorzystanie z indywidualnej porady dietetycznej. Co istotne, jest to w 100% bezpłatne. Jeśli masz jakieś pytania, to skontaktuj się z zespołem dietetyków Fit Apetit (pisemnie lub telefonicznie).

Dlaczego u nas można poczuć się… jak w restauracji?

Z wielu względów. Dla usługobiorców kluczowe jest to, że oferujemy świetnej jakości cateringi dietetyczne. U nas wszystko jest idealnie dopracowane. To powoduje, że diety pudełkowe w Lublinie tak dobrze smakują. Jeśli zostaniesz naszym klientem, to będziesz codziennie jadł tak, jakbyś zamawiał posiłki z renomowanych restauracji. Dodatkowo klienci mogą zdecydować się na stałe diety lub skorzystać z opcji samodzielnego komponowania jadłospisów. To super możliwość! Dzięki temu każdy klient kontroluje to, co znajdzie się w jego menu. Jak widzisz, nawiązania do restauracji nie są tutaj ani trochę przypadkowe…

Oferujemy swoim klientom najlepsze usługi cateringowe. Korzysta z nich coraz więcej osób. Nasze diety pudełkowe w Lublinie są przede wszystkim zdrowe. A przy okazji smaczne i bardzo urozmaicone. Jak się można o tym przekonać? Na wiele sposobów. Możesz np. zapoznać się z opiniami klientów na temat Fit Apetit. Najlepiej jednak sprawdzić to na własnym przykładzie. Zachęcamy zatem do tego, aby zostać naszym klientem! Z nami będziesz jadał tak… jak w najlepszych restauracjach!


Aplikacja mobilna
Wybór należy do Ciebie FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.
Kalkulator bmi
Kalkulator kalorii