Dieta Dla mam karmiących

Dieta dla mam karmiących jest również jedną z propozycji, które można znaleźć w naszym menu. Nasi eksperci od żywienia oraz kucharze doskonale wiedzą o tym, że kobiety w okresie laktacji potrzebują jak najlepszego planu żywieniowego, obejmującego pełnowartościowe posiłki, dopasowane zarówno do ich kondycji zdrowotnej, jak i do zapotrzebowania energetycznego.

Przyjmuje się, że karmiące piersią kobiety potrzebują około 500 kalorii więcej w porównaniu do kobiet, które nie karmią piersią. W związku z tym, tak istotne jest to, aby w ich diecie znalazło się sporo owoców i warzyw. Menu w czasie laktacji powinno zawierać również: produkty z pełnego ziarna, kasze, ryż, makarony oraz produkty skrobiowe.

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta dla mam karmiących dostępna w pakiecie PRO - codziennie 35 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1800 - 2500 kcal

Cena od: 66zł

Dieta pudełkowa dla mam karmiących uwzględnia także: drób, jajka, wołowinę, ryby oraz zdrowe tłuszcze, na przykład z oliwy albo z orzechów. 

Nasz catering dla mam karmiących pozwala na dobór z 35 dań z pakietów FIT, Basic oraz PRO. Ich zakres kaloryczny to od 1800 do 2500 kalorii. W przykładowym menu znajdują się: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja.