Dieta Gluten&Dairy Free

Jedną ze szczególnych propozycji w naszej diecie pudełkowej jest Dieta Gluten & Dairy Free. To dieta bezglutenowa oraz beznabiałowa, wobec czego nadaje się idealnie dla osób, które zmagają się z nietolerancją pokarmową lub z Hashimoto. W ramach tego cateringu dietetycznego proponujemy: bezglutenowe produkty zbożowe, owoce, mięso oraz ryby. Spożywanie takich potraw skutecznie eliminuje szkodliwe objawy u osób mających uczulenie na gluten. W efekcie, rzadziej skarżą się one na bóle głowy, wzdęcia oraz na biegunki.

Jako że dieta taka wpływa także korzystnie na układ nerwowy, wiele osób zauważa też, że ma o wiele lepsze samopoczucie. Klienci chwalą też to, że obniża się u nich tłuszczowa masa ciała, ponieważ reguluje się praca jelit. Wynika to między innymi z tego, że nasi kucharze zastępują cukier jego zdrowymi zamiennikami.

Dieta bez glutenu

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta bezglutenowa i beznabiałowa dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 59zł

Do wyboru w ramach tego cateringu każdego dnia oferujemy 25 potraw z pakietu Basic oraz FIT. Zakres kaloryczny wynosi wówczas codziennie od 1000 do 4000 kalorii. Śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja przygotowane są zgodnie z ustaleniami.