Dieta Pescovegetarian

Dieta Pescovegetarian, czyli dieta pescowegetariańska jest oparta na wyeliminowaniu mięsa na rzecz: ryb i owoców morza, warzyw, orzechów oraz bakalii. Przygotowujemy smaczne i zdrowe posiłki, które często nawiązują do kuchni śródziemnomorskiej oraz kuchni japońskiej. Ta dieta szczególnie polecana jest u osób zmagających się na co dzień z chorobami układu krążenia.

W menu pescowegetariańskim przeważają potrawy rybne, stanowiące ważne źródło białka oraz kwasów omega – 3. Wyeliminowane jest wówczas ryzyko niedoborów witaminy D oraz witaminy B12. Taka odmiana wegetariańskiego jadłospisu nie obejmuje produktów wysokoprzetworzonych, co korzystnie wpływa na układ nerwowy i układ hormonalny.

Poza tym, można zauważyć, że skóra, włosy i paznokcie będą w lepszej kondycji aniżeli do tej pory. Nie bez powodu pescowegetarianizm uznany został za jedną z najzdrowszych diet
na świecie. 

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta pescowegetariańska dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 2500 kcal

Cena od: 59zł

Pescowegetariański catering pudełkowy daje pozwala na dobór z 25 potraw z pakietu BASIC oraz FIT. Codzienny zakres kaloryczny wynosi w nim od 1000 do 4000 kalorii. Każdego dnia klienci otrzymują od nas: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.