Fit Apetit.

Postaw na pyszne posiłki, które przygotowujemy z pasją i starannością!

Standard

Veggie

Vegetarian

Slimfit

No Fish

Low Carb

Dairy Free

Perfect Match

Dla mam karmiących

Gluten&Dairy Free

Dla kobiet
w ciązy

Keto Power

Pescovegetarian

Najlepsza dieta pudełkowa Szczecin od FitApetit

Próbujesz samodzielnie zredukować tkankę tłuszczową? Nie widzisz jednak zadowalających efektów? W takim położeniu dużo Polek i Polaków wybiera Fit Apetit. Nasza firma cateringowa w Szczecinie m.in. pomaga w skutecznym, bezpiecznym odchudzaniu. Kiedy jeszcze warto skorzystać z naszych usług? Jak wybrać idealny dla siebie catering?

Catering dietetyczny Szczecin: dlaczego warto skorzystać z kalkulatora kalorii i porady dietetycznej?

Fit Apetit pomaga wielu osobom. Na co dzień dostarczamy diety pudełkowe w Szczecinie do klientów z ponad 1400 rozmaitych lokalizacji. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na nas? Odpowiednio wybrana dieta pudełkowa może Ci pomóc np. zgubić nadprogramowe kilogramy. W naszej ofercie są również cateringi dla ludzi z nietolerancjami pokarmowymi, sportowców, kobiet w ciąży, karmiących matek, czy wegetarian itd.

Dieta musi być jednak odpowiednio wybrana… Aby tak się stało, trzeba skorzystać np. z kalkulatora kalorii. Spokojnie, to zajmie Ci maksymalnie kilka minut. Należy podać tylko takie danie, jak płeć, wiek, wzrost, waga, cel oraz częstotliwość ćwiczeń. Na tej bazie zostanie obliczone zapotrzebowanie energetyczne. Warto jeszcze, tak dla pewności, skontaktować się z zespołem dietetyków. Pisemnie lub ewentualnie telefonicznie. Dzięki temu będziesz wiedzieć już na 100%, co wybrać!

Dieta pudełkowa Szczecin: jak płacić mniej?

Albo… nie płacić w ogóle? Brzmi to nierealnie, ale nie w Fit Apetit. Należy na sam początek wyjaśnić, że na tle konkurencji z branży nasze ceny są bardzo przystępne. Z czego to wynika? Od długiego czasu kooperujemy np. z dostawcami żywności. Możemy zatem liczyć na spore rabaty. M.in. dzięki temu jesteśmy potem w stanie zaproponować atrakcyjne warunki finansowe naszym usługobiorcom.

Poza tym w ofercie Fit Apetit nie brakuje promocji. Dzięki nim możesz płacić zdecydowanie mniej za swój catering dietetyczny Szczecin. Co jest do wyboru? To np. jesienna promocja. Możesz w niej zainkasować nawet 12%. Jakie kroki trzeba poczynić? Należy przede wszystkim zamówić dietę pudełkową (dowolną) na co najmniej 20 dni. W trakcie realizacji tej czynności nie zapomnij o wpisaniu kodu „124U”. Nasza firma zapewnia również inne możliwości. To np. Program Lojalnościowy. Dołącz do niego i ciesz się rozmaitymi benefitami. Im więcej zdobędziesz punktów (za rozmaite aktywności), tym mniej zapłacisz za swoją dietę pudełkową (albo w ogóle). Jak zbierać oczka, zwane także „Fitcoinami”? To bardzo proste. Punkty możesz inkasować za zamawianie diet pudełkowych, ocenianie dań, polecanie usług cateringowych innym, czy za wyrażenie zgód marketingowych.

Zobacz, jaki catering Szczecin oferujemy właśnie dla Ciebie!

Co możesz zamówić w Fit Apetit? Najpierw skorzystaj z kalkulatora kalorii. Miej na uwadze również darmową poradę dietetyczną. Potem zdecyduj się na właściwą dietę pudełkową w Szczecinie. Co możesz u nas zamówić?

 • Dieta Standard
 • Dieta Veggie
 • Dieta Slimfit
 • Dieta Gluten&Dairy Free
 • Dieta Vegan
 • Dieta Dairy Free
 • Dieta No Fish
 • Dieta Dla mam karmiących
 • Dieta Dla kobiet w ciąży
 • Dieta Keto Power
 • Dieta Perfect Match
 • Dieta Vegetarian
 • Dieta Pescovegetarian
 • Dieta Low Carb
 • Dieta Sport

Nasze diety pudełkowe w Szczecinie są zdrowe, smaczne i urozmaicone. Klienci mogą je wybierać pod względem chociażby zakresu kalorycznego. Tak samo, jak rozkładu makroskładników. Gdzie uzyskać dokładniejsze informacje w tym temacie? Wejdź na stronę główną Fit Apetit. Potem przejdź do zakładki „Diety”. Tam znajdziesz detaliczne fakty na temat wszystkich oferowanych diet pudełkowych. Np. Dieta Standard jest oferowana w przedziale od 1000 kcal do 2500 kcal. Jeśli zaś zdecydujesz się na Dietę Perfect Match, to masz do dyspozycji więcej opcji (od 1000 kcal do nawet 4000 kcal). Jaki jest przykładowy podział makroskładników? W przypadku Diety Standard to: 15%-20% białka, 45%-55% węglowodanów i 25%-35% tłuszczów.

Wybór swojego menu: na czym polega?

Działamy tak, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni. Wiemy jednak, że każdy ma nieco inne preferencje. Dlatego w ofercie Fit Apetit znajduje się taka właśnie funkcja. Nasi usługobiorcy mogą samodzielnie wybierać to, co będą jeść. Na czym to polega? W zależności od konkretnego pakietu, klienci mogą wybierać menu z 15 lub 25 dań (uwzględniając dietę pudełkową w Szczecinie składającą się z 5 posiłków dziennie). Jakie pakiety są do dyspozycji? To FIT oraz PRO. Pierwszy pakiet daje możliwość wyboru z 15 dań, a drugi z 25. Jak zaś dokonać roszad? Jeśli posiadasz aplikację mobilną Fit Choice i aktywną dietę, to trzeba wejść w zakładkę Moje Konto, a potem kliknąć w dany dzień. Poniżej ukażą Ci się informacje dotyczące Twojej dostawy i posiłków „domyślnych”. W tym miejscu możesz dokonać modyfikacji. Pamiętaj, aby po zakończeniu kliknąć jeszcze w przycisk „Zapisz zmiany”. Do kiedy można zaś dokonywać roszad? Jest to możliwe na minimum 72 godziny przed planowanym terminem dostawy.

Odchudzasz się samodzielnie? A może na własną rękę chcesz uzyskać bardziej atletyczną sylwetkę itd.? Bez posiadania odpowiedniej wiedzy na temat żywienia nie jest to proste. Jeśli zależy Ci zaś na czasie i satysfakcjonujących efektach, to wybierz diety od Fit Apetit!


Aplikacja mobilna
Wybór należy do Ciebie FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.
Kalkulator bmi
Kalkulator kalorii