Fit Apetit.

Postaw na pyszne posiłki, które przygotowujemy z pasją i starannością!

Standard

Veggie

Vegetarian

Slimfit

No Fish

Low Carb

Dairy Free

Perfect Match

Dla mam karmiących

Gluten&Dairy Free

Dla kobiet
w ciązy

Keto Power

Pescovegetarian

Najlepsza dieta pudełkowa Bydgoszcz od FitApetit

Ważysz o wiele za dużo? Widzisz jednak „światełko w tunelu”? Czytasz opinie na temat Fit Apetit i jesteś coraz bardziej skłonna zaryzykować? Nasz catering dietetyczny w Bydgoszczy jest bardzo popularny. Oferujemy usługi o zasięgu ogólnopolskim. Dlaczego firma cateringowa Fit Apetit jest jednak porównywana do restauracji? Co może zamówić zainteresowany klient albo klientka? O co chodzi z własnoręcznym modyfikowaniem jadłospisów?

Dlaczego nasz catering dietetyczny Bydgoszcz jest porównywany do… restauracji?

Czasami chodzisz do restauracji? Lubisz takie sytuacje, kiedy nie musisz martwić się zakupami, gotowaniem, a później zmywaniem? Dodatkowo doceniasz kunszt szefów kuchni? Wyobraź sobie, że masz tak codziennie, a nie sporadycznie! To właśnie oferuje nasz catering dietetyczny Bydgoszcz. Każda dieta pudełkowa w Bydgoszczy od Fit Apetit smakuje wybornie! Oprócz tego troszczymy się o walory zdrowotne.

Dlaczego tak wielu klientów wybiera właśnie Fit Apetit? Wszak nasze usługi cateringowe są znane już w ponad 1400 rozmaitych polskich lokalizacjach. Diety pudełkowe w Bydgoszczy są zdrowe, ponieważ ich rozpisywaniem zajmują się wykwalifikowani dietetycy. Wszystko jest zatem odpowiednio ułożone i policzone. M.in. pod kątem makroskładników (białka, tłuszcze i węglowodany). Nasze cateringi dietetyczne są również wyśmienite, jeśli chodzi o smak. Kucharze przygotowują dania w sposób bardzo profesjonalny. Opierają się na swoim wieloletnim doświadczeniu i nowoczesnych metodach. Co ważne, specjaliści mają do dyspozycji wyłącznie świeże produkty.

Jaka dieta pudełkowa Bydgoszcz jest przez nas przygotowywana?

Działamy wielotorowo. Oferujemy profesjonalne usługi cateringowe, które są bardzo urozmaicone. Poniższa lista najlepiej to obrazuje:

 • Dieta Standard
 • Dieta Veggie
 • Dieta Slimfit
 • Dieta Gluten&Dairy Free
 • Dieta Vegan
 • Dieta Dairy Free
 • Dieta No Fish
 • Dieta Vegetarian
 • Dieta Dla mam karmiących
 • Dieta Dla kobiet w ciąży
 • Dieta Keto Power
 • Dieta Perfect Match
 • Dieta Pescovegetarian
 • Dieta Low Carb
 • Dieta Sport

Przygotowywaniem usług cateringowych zajmują się rozmaite osoby. Wiesz już o dietetykach i kucharzach. Bez nich nasze diety pudełkowe w Bydgoszczy nie byłyby tak smaczne i jednocześnie zdrowe. Należy również wspomnieć o osobach, które odpowiadają za pakowanie, a potem za przeprowadzenie transportu. Każdy etap jest realizowany w sposób profesjonalny. Działamy dokładnie i szybko. Rezultatem tego jest to, że mamy coraz więcej szczęśliwych klientów. I to jest dla nas najważniejsze w aspekcie prowadzenia podmiotu cateringowego. Możesz być jednak spokojna o to, że nie mamy zamiaru spoczywać na laurach. Cały czas myślimy o tym, aby nasze usługi były coraz lepsze i lepsze.

Catering Bydgoszcz Fit Apetit: ile dań masz do wyboru?

Wiele osób porównuje Fit Apetit do profesjonalnej, prestiżowej restauracji. Miło nam to słyszeć. Chcemy jednak zaznaczyć, że takie porównania nie są przypadkowe. W końcu oferujemy nie tylko restauracyjną jakość pod kątem walorów smakowych i wizualnych. Dodatkowo nasi klienci mogą samodzielnie modyfikować swoje jadłospisy. Jaka jest skala wyboru? W zależności od konkretnego pakietu (FIT albo PRO) możesz komponować menu z 15 lub nawet 25 dań (zakładając zakup diety pudełkowej w Bydgoszczy składającej się z 5 posiłków). Pakiet FIT stwarza możliwość wyboru z 15 rozmaitych dań. W jego skład wchodzą takie diety, jak Slimfit, Vegan, Vegetarian, Gluten&Dairy Free i Pescovegetarian. Pakiet PRO jest bardziej uniwersalny. Tutaj klient może wybierać spośród 25 dań. W skład tego pakietu wchodzą wszystkie diety z pakietu FIT plus: Sport, Keto, Perfect Match, Low Carb, Dla kobiet w ciąży i Dla mam karmiących.

Jak zaś można przeprowadzać takie roszady? Nie ukrywasz, że zainteresowała Cię ta opcja? Chcesz kontrolować to, co znajdzie się w Twoim menu? Jak posiadasz naszą aplikację i aktywną dietę pudełkową w Bydgoszczy, to trzeba wejść w zakładkę „Moje Konto” i kliknąć w konkretny dzień. Poniżej zobaczysz informacje o dostawie i posiłkach ustawionych jako „domyślne”. Tutaj możesz dokonać roszad wedle własnych preferencji. Pamiętaj, by po zakończeniu realizowania tego zadania (na każdy dzień) kliknąć w przycisk „Zapisz zmiany”.

Dlaczego warto rozważyć korzystanie z aplikacji mobilnej?

Fit Choice to nowoczesne rozwiązanie dla osób idących z duchem czasu. Często jesteś poza domem? Chcesz na bieżąco kontrolować rozmaite aspekty dotyczące Twojej diety pudełkowej w Bydgoszczy? Zastanów się zatem nad pobraniem tej aplikacji mobilnej (z App Store lub Google Play) i nad instalacją. Fit Choice to narzędzie bardzo przydatne i zarazem proste pod względem codziennej obsługi. Co umożliwia ta aplikacja? M.in. swobodne zamawianie cateringów dietetycznych. Możesz to robić będąc nawet poza swoim domem lub mieszkaniem. Dodatkowo korzystając z Fit Choice masz okazję zmienić adres dostawy i (jak już wiesz) wybrać idealne dla siebie menu.

Lubisz chodzić do restauracji? Nie robisz tego jednak zbyt często, ponieważ np. chcesz oszczędzać pieniądze? Nie musisz rezygnować z pysznych dań najwyższej jakości. Wybierz Fit Apetit i poczuj się tak… jak w prestiżowej restauracji. Nasze cateringi są smaczne i jednocześnie tanie!


Aplikacja mobilna
Wybór należy do Ciebie FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.
Kalkulator bmi
Kalkulator kalorii